Objednávka On-line
Jak objednat zboží Obsah košíku Odeslání objednávky
Vyberte si kategorii
Regulátory výkonu
Rozšiřující moduly
Komunikační moduly
Elektroměry
Zdroje, filtry
Optooddělovače
Datové převodníky
Měřící moduly
Ostatní

Regulátory výkonu
ATS-mini Objednat
Cena: 12900.00 KčCena s DPH: 15609.00
Popis:
Regulátor ATS-mini je určen pro měření a regulaci spotřeby elektrické energie, ale také spotřeby plynu, tepla či jiných médií. Tento rozměrově malý a kompaktní výkonný přístroj najde uplatnění především v malých a středních provozech, kde pro regulaci postačí šest regulačnch stupnů. Přístroj je vybaven LAN rozhraním pro připojení k počítači.

Regulátory výkonu
ATS-C120-SM Objednat
Cena: 11900.00 KčCena s DPH: 14399.00
Popis:
Regulátor ATS-C120-SM je určen pro měření a regulaci spotřeby energie, nejčastěji elektrické, ale také spotřeby plynu, tepla či jiných médií. Kromě regulace centrální případně i dílčí spotřeby umožňuje monitorování průběhu spotřeby dalších (podružných) měření. Všechny vstupy měření jsou impulsní, připojují se na příslušné převodníky, elektroměry, plynoměry, atd. s impulsním výstupem. Regulace pracuje na principu odpínání vybraných spotřebičů na dobu nezbytně nutnou pro udržení aktuální odběrové křivky ve vymezeném intervalu s cílem maximálního využití přiděleného limitu výkonu (rezervovaná kapacita) resp. odběru za definovaný interval (čtvrthodina, hodina, den). Regulátor má 6 vstupů měření a může mít 8 až 32 regulačních výstupů. Přístroj je dodáván s LAN modulem pro připojení k programu Max Communicator který umožňuje nastavovat parametry regulace, zobrazovat aktuální stavy a slouží také k archivaci a zpracování energetických diagramů.

Regulátory výkonu
ATS-C120-MM Objednat
Cena: 13900.00 KčCena s DPH: 16819.00
Popis:
Regulátor ATS-C120-MM je určen pro měření a regulaci spotřeby energie, nejčastěji elektrické, ale také spotřeby plynu, tepla či jiných médií. Kromě regulace centrální případně i dílčí spotřeby umožňuje monitorování průběhu spotřeby dalších (podružných) měření. Všechny vstupy měření jsou impulsní, připojují se na příslušné převodníky, elektroměry, plynoměry, atd. s impulsním výstupem. Regulace pracuje na principu odpínání vybraných spotřebičů na dobu nezbytně nutnou pro udržení aktuální odběrové křivky ve vymezeném intervalu s cílem maximálního využití přiděleného limitu výkonu (rezervovaná kapacita) resp. odběru za definovaný interval (čtvrthodina, hodina, den). Regulátor má 14 vstupů měření a může mít 8 až 32 regulačních výstupů. Přístroj je dodáván s LAN modulem pro připojení k programu Max Communicator který umožňuje nastavovat parametry regulace, zobrazovat aktuální stavy a slouží také k archivaci a zpracování energetických diagramů.

Regulátory výkonu
ATS-C120-LM Objednat
Cena: 15900.00 KčCena s DPH: 19239.00
Popis:
Regulátor ATS-C120-LM je určen pro měření a regulaci spotřeby energie, nejčastěji elektrické, ale také spotřeby plynu, tepla či jiných médií. Kromě regulace centrální případně i dílčí spotřeby umožňuje monitorování průběhu spotřeby dalších (podružných) měření. Všechny vstupy měření jsou impulsní připojují se na příslušné převodníky, elektroměry, plynoměry, atd. s impulsním výstupem. Regulace pracuje na principu odpínání vybraných spotřebičů na dobu nezbytně nutnou pro udržení aktuální odběrové křivky ve vymezeném intervalu s cílem maximálního využití přiděleného limitu výkonu (rezervovaná kapacita) resp. odběru za definovaný interval (čtvrthodina, hodina, den). Regulátor má 30 vstupů měření a může mít 8 až 32 regulačních výstupů. Přístroj je dodáván s LAN modulem pro připojení k programu Max Communicator který umožňuje nastavovat parametry regulace, zobrazovat aktuální stavy a slouží také k archivaci a zpracování energetických diagramů.

Domovská stránka | Regulace 1/4 hod. maxima | Kompenzace účiníku | Analýza el. sítě | Opravy PC | Objednávka

Copyright © 2008 L.P. Všechna práva vyhrazena. Poslední aktualizace: 26. května 2024